1

Україна допоможе бізнесу та людям, які постраждали від карантинних заходів.

Про це заявив президент Володимир Зеленський в ефірі одного з телеканалів, інформує сайт глави держави.

За його словами, уряд майже закінчив розробку програми підтримки малого та середнього бізнесу.

“Окремо уряд уже майже розробив велику програму підтримки малого та середнього бізнесу, найбільш нужденних і тих, хто постраждає від коронавірусу, а також від економічної кризи. На цю підтримку розроблена програма: там і зменшення податкового тиску, і кредитні канікули. Наприклад, у нас була програма “5-7-9″ для малого та середнього бізнесу, який може отримати кредити під п’ять, сім та дев’ять відсотків. Поставили нове завдання: на наступному тижні покажуть відповідь – буде три відсотки точно”, – повідомив Зеленський.

Президент зазначив, що програми підтримки можуть бути цікавими також для українців, які працювали за кордоном і повернулися додому через епідемію коронавірусу.

Також Зеленський зазначив, що буде продовжено реалізацію проєктів, завдяки яким створюються додаткові робочі місця. Зокрема, планується збільшити фінансування програми “Велике будівництво“.

“У нас була програма “Велике будівництво” – на 85 мільярдів гривень ми збиралися побудувати чотири тисячі кілометрів доріг. Це у 10 разів більше, ніж (будувалося. – Ред.) у будь-якому році в Україні. Ми зараз збільшуємо цю програму – знайшли ще 20 мільярдів гривень і хочемо довести до 4,7 тисячі – 4,8 тисячі кілометрів доріг”, – сказав президент.

Зеленський наголосив, що в нинішніх умовах – під час пандемії коронавірусу та глобальної економічної кризи – співпраця з МВФ дуже важлива для України.

Президент нагадав, що для співпраці з МВФ та одержання підтримки Україна має виконати дві умови: ухвалити земельну реформу та закон про банки і банківську діяльність. Перша умова вже виконана – Верховна Рада підтримала закон про обіг земель сільськогосподарського призначення.

Глава держави висловив переконання, що попри значний спротив ухваленню банківського закону, до якого під час підготовки до другого читання подали понад 16 тисяч правок, він також буде ухвалений.

Хотите обсудить эту новость? Присоединяйтесь к телеграм-чату Lipkan Life Insurance.

Подписывайтесь на наши аккаунты в Telegram и Facebook, чтобы первыми получать важные новости и аналитику.

Про автора

Close