8

Монетизація субсидій і надбавки до пенсії не залишать українцям вибору

Українська влада перед президентськими виборами, у рамках різного роду соцвиплат, вкладала в економіку мільярдні суми. За словами міністра-дієтолога Андрія Реви, в березні 2019 року підвищені пенсії отримали 8,97 тисяч пенсіонерів, а монетизовану субсидії для оплати ЖКП виділили 3,4 млн. домогосподарствам.

Про це стало відомо завдяки повідомленням Андрія Реви в мережі Facebook.

В одні руки люди отримали не дуже багато — 1-1,5 тис. грн. Однак загальна сума виплати дуже значна. За монетизованими субсидіями, наприклад, було сукупно видано 5,7 млрд. грн.

Надбавка до пенсії

А ось по пенсіонерам Рева загальний обсяг виплати не уточнив, проте повідомив, що розмір доплат людям похилого віку варіювався від 100 грн. до 1000 грн., причому, тисячні приплаты отримали 2,45 млн. осіб. Так що мова йде ще про кілька мільярдів.

«Показник середньої заробітної плати, який застосовується для перерахунку пенсій, збільшується на коефіцієнт, що відповідає 50% показника зростання споживчих цін за попередній рік і 50% показника зростання середньої заробітної плати, з якої сплачено страхові внески за попередній рік», — пояснив методику перерахунку міністр.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що субсидіанти, які отримують пільги «живими» грошима то на наступний опалювальний період субсидію призначатимуть у безготівковій формі. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева на брифінгу і повідомив, що зараз цю ідею розглядають в уряді.

Хотите обсудить эту новость? Присоединяйтесь к телеграм-чату Lipkan Life Insurance.

Подписывайтесь на наши аккаунты в Telegram и Facebook, чтобы первыми получать важные новости и аналитику.

Про автора

Close