6

Незважаючи на сильне падіння ринку криптовалют, що трапилося у вівторок, Bitcoin, Ethereum і інші альткоїни можуть ще подорожчати. Причому сильно, і вже до кінця року. Так вважає аналітик Bloomberg Майк Макглоун (Mike McGlone). Згідно з його передбаченням, вже до кінця року Bitcoin може подорожчати до 100 000 доларів, а Ethereum – до 5 000 доларів.

«Ми бачимо, що Ethereum рухається до 5 000 доларів США та 100 000 доларів США за Bitcoin. [Інвестиційні] Портфелі, що складаються з деякої комбінації золота і облігацій, здаються порожніми без Bitcoin і Ethereum».

Аналітик вважає, що після значної річної корекції, коли Bitcoin впав майже в два рази, з 60 000 доларів до 30 000, головна криптовалюта світу з більшою ймовірністю відновить висхідну траєкторію руху, ніж впаде нижче мінімумів другого кварталу. Цьому сприятиме зростання попиту на Bitcoin і розширення аудиторії користувачів і власників криптовалют.

«Наш графік показує, що індекс Bitcoin-золото-бонди перевершує індекс S&P 500 з кінця 2015 року, особливо з початку 2020 року» , – сказав аналітик, вказуючи на інвестиційну привабливість Bitcoin поряд з більш консервативними активами.

Хотите обсудить эту новость? Присоединяйтесь к телеграм-чату Lipkan Life Insurance.

Подписывайтесь на наши аккаунты в Telegram и Facebook, чтобы первыми получать важные новости и аналитику.

Про автора

Close