16

Працюючі жителі Данії отримають від влади приблизно по 19 тисяч крон (більше $2,8 тисячі) в якості підтримки для подолання наслідків економічної кризи, викликаної пандемією коронавірусу.

В цілому, влада країни має намір витратити на ці цілі 60 млрд крон ($9,04 млрд). Згідно з планом уряду Данії, кошти надійдуть в національну економіку і сприятимуть її пожвавленню.

Підтримка населення буде профінансована за рахунок відпускної матеріальної допомоги. Раніше влада її заморозила, щоб працюючі данці могли отримати ці гроші при виході на пенсію.

Крім того, парламент Данії схвалив надання фінансової допомоги тим, хто живе на соціальні виплати, і пенсіонерам. Жителі країни, що входять в ці категорії населення, отримають по 1 тисячі крон ($151), неоподатковуваних.

Глава Мінфіну Данії Ніколай Ваммен попередив співгромадян, що виплати не змінять радикально їхнє життя. За його словами, підтримка надається для того, щоб «колеса закрутилися».

Згідно з останніми даними, в Данії зафіксовано 12,1 тисячі випадків зараження коронавірусом. Від початку пандемії в країні померли 597 людей, вилікувалися — понад 11 тисяч.

Хотите обсудить эту новость? Присоединяйтесь к телеграм-чату Lipkan Life Insurance.

Подписывайтесь на наши аккаунты в Telegram и Facebook, чтобы первыми получать важные новости и аналитику.

Про автора

Close