26

Кілька тижнів тому клієнти служби доставки «Ін Тайм» почали скаржитися на затримку роботи – відправлення та доставки вантажів і накладених платежів. Як пише MC.Today, на сайтах з відгуками та в соцмережах користувачі пишуть, що довго не можуть отримати свої замовлення, а гаряча лінія і у Facebook їм не відповідають.

У той же час ТСН 29 лютого повідомила, що компанія закрила низку своїх відділень, а працівникам кілька останніх місяців не виплачували зарплату.

Сама компанія 28 лютого на своєму сайті написала, що деякі її сервіси можуть бути тимчасово недоступні через технічний збій інформаційної системи і що «можлива затримка відправлення вантажів по деяким напрямкам». Наступного дня ж в «Ін Тайм» повідомили про зупинку магістральної логістики і закриття частини відділень та зазначили, що роблять усе можливе, «щоб видати вантажі нашим відправникам/одержувачам».

«Сьогодні було досягнуто домовленостей з ключовими гравцями ринку логістики про допомогу нам в ситуації, що склалася. Доставка вантажів буде проведена їх ресурсами в рамках відповідних мереж відділень, де клієнти зможуть отримати очікуване», – йдеться в повідомленні на сайті компанії.

Співвласник компанії «Нова пошта» Володимир Поперешнюк 2 березня на Facebook написав, що причиною такої ситуації в «Ін Тайм» є банкрутство.

Про банкрутство перевізника пише і MC.Today, посилаючись на повідомлення в закритому чаті харківських підприємців. Крім того, анонімне джерело «злило» виданню повідомлення гендиректора «Ін Тайм» Сергія Грачова з чату компанії. У ньому немає слів про банкрутство, проте зазначається, що компанія має великі борги. Згідно з цим повідомленням, вирішити проблему «Ін Тайм» мають допомогти служби доставки Meest Express, що нібито має погасити борги по зарплатах та оренді відділень, а також SAT.

У той же час у SAT повідомили ще 28 лютого, що «у зв’язку з ситуацією щодо банкрутства компанії «Ін Тайм»» наразі не ведуть перемовин щодо викупу цього бізнесу. У Meest Express ситуацію поки що не коментували.

Тим часом, згідно з даними аналітичної компанії YouControl, компанія «Ін Тайм» ще не почала процедуру банкротства і не перебуває в стані припинення. Крім того, до 2019 року вона була прибутковою: зокрема, у 2018 році її прибуток становив 160-170 млн грн.

Логістична компанія «Ін Тайм» працює з 2002 року та займається доставкою відправлень по всій Україні та за її межами у 220 країн світу. До структури «Ін Тайм» входять ТОВ «Ін Тайм Фулфілмент» – компанія, що надає комплекс складських послуг, і ZRUCHNA – служба доставки з інтернет-магазинів, що працює у форматі same-day в зручні для клієнта двогодинні інтервали. За інформацією компанії, її мережа є другою за розміром серед приватних експрес-перевізників в Україні та налічує понад 650 відділень.
https://zaxid.net/news/

Про автора

Close