20181020_145629

Лекція 2. Стартапу в Братіславі.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=693157167718954&id=100010740300658&__xts__[0]=68.ARAuKDH8oTXnAw6popE0pF3w1J8RqhlDLIrpO73u8SbzGFoeYa7-rj9nuq2jZz7ykbLBN1fXywrjZcqtisTn3akahuuLn9YOeBxAsM3pWUjtfzF04zy2RYI2DxFvIZdgqoCo2Ke82KXK8QcxYLp5uiHWeNpAnFBpiWM0q3ZMsCt9o_QDaL6xdkHkbkZaikrrU8H4SUqw8y1Fxgb279SbNcDI&__tn__=-R

 

Зазвичай на цій лекції відбуваєтсья процес обговорення малюнка, з яким присутні вже неодноразово зустрічались і про який чули, як від своїх консультантів, так і на чисельних презентаціях.

Але особливість лекції у блискучому виконанні  Ярослав Фуфалько  полягає у тому, що присутні наближаються до розуміння кожного елемента цього малюнка, пропускаючи його крізь власне єство.
Ми обговорили сучасні тренди комунікаційної діяльності:

  • active learning
  • adaptive learning
  • blended learning
  • VR/AR learning
  • chatbot and artificial intelligence
  • microlearning
  • gamification
  • edutainment

Усі тренди сьогодні повністю застосовуються при роботі в Старлайф. Тому тим, хто бажає повністю вчитися новому, жити за новими трендами — завжди є місце в нашій професійній команді.

Проаналізували особливості комунікації Гамлета.

Звернулися до китайської концепції фен шуй.

Обговорили особливості сприйняття інформації аудіалама, візуалами та кінестетиками. Відповідно, напрацювали адекватний для кожної групи арсенал інформування про ті чи інші дії.

Знову прогулялися по джунглях:

сучасний світ немов дикі джунглі, не встиг вийти з дому, всі прагнуть охоче забрати твої гроші.

Зокрема, обговорили сучасні тенденції агресивного маркетингу.

У чому він полягає: На кожному кроці постійно всі намагаються забрати: наш час і наші гроші.

Дуже втішною виявилася вправа на порізнення змісту таких понять, як:

жебрак, злидень і бідний. Для кожного поняття було сформовано власний психотип, а також визначені прийоми комунікаційної діяльності, відповідно до трендів, зазначених на початку мого допису.

Для «знатоків» та всіх бажаючих долучитися до групи «я все і так знаю», які називають Metlife пірамідою, пролунала вбивча інформація:

Метлайф успішно функціонує в ОАЕ.

Чому саме Ярослав Фуфалько навів цей приклад?

А тому, що в цій країні за участь та організацію фінансових пірамід передбачена … смертна кара.

Тож перед тим, як сказати «умне слово» або спробувати виглядати «розумним та обізнаним», слід добряче подумати і взагалі знати ознаки фінансових пірамід і не тільки.

Слід взагалі зважати, що кожний консультант Старлайф за роки роботи в компанії проходить безліч тренінгів, навчань і тому кожний консультант Старлайф є професійним фінансовим консультантом. Ви ж не будете намагатися сперечатися в спортзалі з ліфтером, хто підніме більшу вагу: все очевидно. Так само, ви не будете виходити на гру проти професіоналів в будь-якому виді спорту. Але чомусь, коли справа заходить про гроші, всі, особливо бідні та незаможні, вважають, що їх ображають тим, що елементарно хочуть їм просто донести важливу інформацію. Коли спостерігаєш за такими дискусіями почасти виникає запитання: чому незаможні люди так майже по-звірячому намагаються захистити власний спосбі мислення, який саме і призвів їх до бідності, або принаймні не призведе до покращення умов життя…

Така нехіть до змін, відчайдушна байдужість — ознака екзистенціальної бідності людини

 

Цікавим на лекції виявилося формування психотипу особи, яка сама про себе не дбає… На загал дійшли аргументованого висновку, що ця особа — сама для себе найбільша інфляція!

Для більшості людей є незрозумілою не лише ідея, а й навіть сама логіка  відкладання грошей. Вона полягає у тому, що

Зміст логіки відкладання грошей полягає у формуванні пасивного доходу.

Звичайно не могли оминути на лекції і футуролгічні концепції. На жаль присутні не змогли довести факт ісунвання людини Х в українському суспільстсві. Натомість лектор дуже кмітливо нагадав присутнім, що в Україні зберіглася традиція, коли при настанні інвалідності в Україні кожного року людина має доводити, що в неї не виросла рука або нога…

Знущання держава, чомусь ніхто не піддає логічному аналізу. Ніхто не називає пенсійний фонд пірамідою, ніхто, беручи позики в банках не віддає себе раду, скільки і за що він сплачує громіздкі відсотки, ніхто навіть і не задумався над тим, як уряд знущається над людьми, спочатку піднявши тарифи на опалення, а потім ще й пропонуючи кредити на їх сплату. Тобто людина платитиме двічі…

Але мій головний висновок такий:

людина платитиме завжди: питання лише кому і скільки залишиться їй самій

Кожний сам для себе вирішує це питання.

Про автора

Close